نرم افزار TRIMBLE BUSINESS CENTER

 نرم افزاری قوی جهت پردازش داده های مکانی در شرکت تریمبل بیزینس سنتر نرم افزاری قوی و پرسرعت جهت جمع آوری، پردازش و طراحی داده های نقشه برداری می­باشد. همچون سایر راه­ حل­های نقشه برداری شرکت تریمبل نرم افزار(Trimble Business Center (TBC با کار آمدی در ویرایش و پردازش و سرشکنی و اصلاح داده­ ها از تهیه خروجی های مناسب با قابلیت اطمینان بالا، پشتیبانی می­کند.

– نرم افزار TRIMBLE BUSINESS CENTER چه کارایی دارد؟

(Trimble Business Center (TBCیا تریمبل بیزینس سنتر نرم افزاری اتوماتیک در محل شرکت شما برای پردازش و مدیریت عملیات نقشه برداری با دوربین های نقشه بردای (توتال استیشن) ، جی پی اس­ های (GPS) (GNSS)، فوتوگرامتری و ابرنقاط می باشد. با توجه به قابلیت خاص و یکتای نرم افزار Trimble Business Center همچون پردازش داده های خام جی پی اس و تهیه مقاطع طولی و عرضی از کار به همراه عملکرد کامل و کارآمد فوتوگرامتری تریمبل بیزینس سنتر را تبدیل به یک نرم افزار حرفه­ای نموده است. که قابلیت تبدیل سریع و دقیق داده­های نقشه بردای به قالب و فرمت مورد نیاز کاربر و کارفرما را دارا می­باشد. همچنین نرم افزار تریمبل بیزینس سنتر این قابلیت را که اطلاعات نقشه بردای را بعد از پردازش و طراحی مجددا به محل کار ارسال نماید تا عملیات پیاده سازی آغاز گردد را دارد.

TRIMBLE BUSINESS CENTER 3.61

نرم افزار تریمبل بیزنس سنتر با آخرین ورژن منتشر شده برای همکاران محترم نقشه بردار که تمایل به استفاده از نرم افزار اورجینال با دانگل اصلی را دارند موجود می باشد. لذا جهت تهیه نرم افزار اورجینال تریمبل بیزنس سنتر با شرکت ژئوماتیک گستر تماس حاصل فرمایید.

TRIMBLE BUSINESS CENTER 2.2

شرکت ژئوماتیک گستر  جهت تسریع و افزایش دقت کار نقشه برداران نرم افزار تریمبل بیزنس سنتر ورژن ۲٫۲ به صورت قفل شکسته در اختیار همکاران قرار داده است. که از لینک زیر می توانند اقدام به دانلود آن نمایند.

پاسخ دهید

ایمیل شما محفوظ خواهد ماند. موارد ضروری مشحص شده ند *

ارسال دیدگاه