ست جی پی اس Trimble

مدل R8 نسل ۳

R8 – ۳ GNSS

تعداد کانال: ۲۲۰

جی پی اس دقیق تریمبل R8 -3 طیف گسترده ای از سیگنال های ماهواره ها نظیر L2C و L5 از GPS و L1/L2 از GLONASS را پشتیبانی می کند. همچنین این گیرنده توانائی دریافت اطلاعات به روز ماهواره های جدید سیستم گالیله که هرساله به مدار اضافه می شوند را داراست. جهت پشتیبانی این امر نسل جدید جی پی اس دقیق R8 GNSS تریمبل از هم اکنون قابلیت دریافت ماهواره های آزمایشی GIOVE-A و GIOVE-B که برای ارزیابی سیگنال و مقاصد آزمایشی ارسال شده را داراست.

تکنولوژی R-TRACK:

آخرین دستاورد تریمبل در تکنولوژی R-Track پیش بینی سیگنال نام دارد (Singal Prediction)  که سیگنال های قطع و وصل شده و متناوب RTK را بازسازی مجدد می کند و موجب ادامه کار RTK حتی بعد از قطع سیگنال های آن در گیرنده سیار می گردد.

قابلیت منحصر به فرد این جی پی اس که آنرا نسبت به مدل های دیگر متمایز کرده ،  قابلیت ذخیره  دیتای استاتیک با ریت ۲۰ هرتز می باشد که در پروژه های برداشت فوتو گرامتری توسط پهبادهای تریمبل  بسیار کارآمد و مورد استفاده می باشد

دارای رادیو مودم داخلی با بازه فرکانسی ۴۱۰-۴۳۰

دارای رادیو مودم اکسترنال:

رادیو  تریمبل ۲۵ وات  مدل TRIMMARK 3   ( به همراه کابل اتصال GPS  و آنتن )

قابلیت اضافه کردن ماژول سیم کارت جهت اتصال به سامانه های مخابراتی همچون : هدی – سمت – شمیم

هنگامی که R8 را به عنوان یک ایستگاه مرجع استفاده می کنید با استفاده از شبکه NTRIP caster دسترسی کاربر به دریافت تصحیحات از طریق اینترنت با یک مودم GPRS امکانپذیر خواهد بود.

 به همراه کنترلر TSC2

کنترلر دیتا مدل TSC2 تریمبل QWERTY ، طراحی شده بسیار هوشمندانه و متناسب با اورگونومیک دست ، عملکردی استثنایی در عملیات میدانی  حتی در دماهای بسیار بالا ، صفحه کلید اسپایدر با طراحی و جانمایی کلیدهای بسیار هوشمندانه ، صفحه نمایش ۴٫۲ اینچی  لمسی حرارتی VGA با قابلیت تنظیم نور صفحه در طول روز و نیمروز به صورت اتوماتیک، ۵۱۲ مگابایت حافظه داخلی ،پردازشگر ۵۱۶ مگاهرتزی ، رادیو داخلی ۲٫۴GHz جهت کنترل توتال استیشن های رباتیک تریمبل ، اتصال از طریق بلوتوث – پورت    RS232 COM – USB سیستم عامل ویندوز موبایل ۶٫۱ ، نرم افزار اورجینال Trimble

قابلیت دریافت ماهواره های

– GPS: L1C/A, L2C, L2E, L5

– GLONASS: L1C/A, L1P, L2C/A, L2P

– SBAS: L1C/A, L5

– Galileo GIOVE-A and GIOVE-B-

دقت استاتیک

Horizontal 3 mm + 0. 1 ppm RMS

Vertical 3. 5 mm + 0 .4 ppm RMS

دقت RTK

Horizontal 10 mm + 1 ppm RMS

Vertical 20 mm + 1 ppm RMS

سایر ویژگی ها

قابلیت دریافت و ارسال تصحیحات با فرمت های :

CMR+, CMRx, RTCM 2. 1, RTCM 2. 3, RTCM 3. 0, RTCM 3. 1

پروتکل جدید CMRx تریمبل حداکثر فشرده شدن اطلاعات مربوط به ارسال تصحیحات را در باند فرکانسی ارتباطی انجام داده و موجب می گردد که تمام تصحیحات سیگنالهایی که در گیرنده مرجع (Base) در منظر هستند کاملا در گیرنده سیار (Rovers) نیز دریافت گردند.

وزن:  ۱٫۳۴ KG

قابلیت کار در بازه دمایی –۴۰ °C to +65

شرکت ژئوماتیک گستر در بخش فروش و خدمات تجهیزات نقشه برداری با نام تجاری ژئوگستر مفتخر است آخرین و پیشرفته ترین تکنولوژی های روز دنیا در زمینه تجهیزات نقشه برداری شامل : اسکنر – پهباد – توتال استیشن- ترازیاب های دقیق – جی پی اس ایستگاهی – جی پی اس های دستی  و  لوازم جانبی نقشه برداری همچون : متر لیزری ، سه پایه نقشه برداری ، ترابراک و فلانژ و انواع کابل و باتری و شارژر در برندهای معتبر دنیا مانند : تریمبل – لایکا- تاپکن – سوکیا در اختیار علاقه مندان به تجهیزات نقشه برداری ارائه می دهد.