trimble_sx10_front

Trimble SX10

توتال استیشن اسکنر SX10 انقلابی در تجهیزات نقشه برداری با ارائه راه کارهای نوآورانه برای مهندسان به پا کرده است.

Trimble SX10 روش کاری شما را تغییر خواهد داد. این ابزار جدید و همه جانبه قادر به جمع آوری هر گونه ترکیبی از داده های اسکن ۳D با وضوح بالا، بهبود تصویربرداری Trimble VISION  و داده های ایستگاه با دقت بالا است که به شما اجازه می دهد دقیقا همان چیزی را که شما نیاز دارید را به تصویر بکشید، و در وقت و هزینه صرفه جویی کنید.

با استفاده از Lightning 3DM جدید تریمبل، SX10 قابلیت برداشت های بسیار دقیق توتال استیشن ها و برداشت مدل سه بعدی سریع اسکنر ها را بصورت همزمان در یک دستگاه دارد و کارایی بالاتری را نسبت ب قبل ارائه میدهد.

  1. ترکیب نقشه برداری، تصویربرداری و اسکن سه بعدی با سرعت بالا در یک وسیله

  2. دقت بالا و محدوده اسکن حدود ۶۰۰ متری

  3. برداشت تا ۲۶۶۰۰ نقطه در ثانیه

  4. برداشت سریع و آسان با توان تفکیک بالا.

  5. پشتیبانی کامل از نرم افزار های Trimble Access و TBC

شرکت ژئوماتیک گستر در بخش فروش و خدمات تجهیزات نقشه برداری با نام تجاری ژئوگستر مفتخر است آخرین و پیشرفته ترین تکنولوژی های روز دنیا در زمینه تجهیزات نقشه برداری شامل : اسکنر – پهباد – توتال استیشن- ترازیاب های دقیق – جی پی اس ایستگاهی – جی پی اس های دستی  و  لوازم جانبی نقشه برداری همچون : متر لیزری ، سه پایه نقشه برداری ، ترابراک و فلانژ و انواع کابل و باتری و شارژر در برندهای معتبر دنیا مانند : تریمبل – لایکا- تاپکن – سوکیا در اختیار علاقه مندان به تجهیزات نقشه برداری ارائه می دهد.