837TrimbleUX5HP

پهباد فتوگرامتری TRIMBLE UX5 HP

هواپیمایUX5 HP این امکان را به کاربر می دهد تا با عکس هایی واضح ، بیشترین کیفیت ممکن را برای عکس بردای داشته باشند.این دستگاه با داشتن گیرنده GNSS  ۲۰ هرتز کاربر را از ایجاد نقاط کنترل زمینی بی نیاز می سازد. دوربین این دستگاه مجهز به سنسوری می باشد که علاوه بر اینکه تصاویر واضحی دارد در شرایط ابری و تاریک رنگ های درستی به کاربر ارائه می­دهد. دوربین ۴۰ مگا پیکسلی این دستگاه به همراه لنز فوق العاده ای که دارد دسترسی به رزولیشن ۲ سانتی متر را  میسر نموده است.

دوربین فتوگرامتری Trimble V10

راهکاری فوق العاده برای تصویر برداری یا به عبارتی فوتو گرامتری . این دستگاه با توجه به پوشش ۳۶۰ درجه محیط اطراف خود اطلاعات لازم از تمام محیط برای اندازه گیری را برداشت می کند.

چه به صورت تنها و چه ترکیب آن با جی پی اس یا توتال استیشن   با نرم افزار  Trimble Access برای کار با کنترلر و جمع آوری اطلاعات و Trimble business center برای پردازش داده، اطلاعات کافی و بی نقصی برای نقشه برداری تهیه می شود.

TrimbleV10-studio-Camera-Head-001
شرکت ژئوماتیک گستر در بخش فروش و خدمات تجهیزات نقشه برداری با نام تجاری ژئوگستر مفتخر است آخرین و پیشرفته ترین تکنولوژی های روز دنیا در زمینه تجهیزات نقشه برداری شامل : اسکنر – پهباد – توتال استیشن- ترازیاب های دقیق – جی پی اس ایستگاهی – جی پی اس های دستی  و  لوازم جانبی نقشه برداری همچون : متر لیزری ، سه پایه نقشه برداری ، ترابراک و فلانژ و انواع کابل و باتری و شارژر در برندهای معتبر دنیا مانند : تریمبل – لایکا- تاپکن – سوکیا در اختیار علاقه مندان به تجهیزات نقشه برداری ارائه می دهد.