انور داوود زاده

هیات مدیره

بیوگرافی

درسال ۱۳۷۰ پس از اتمام تحصیلات در شرکت ایران نگار، نماینده انحصاری شرکت های سازنده فروش سیستم های نقشه برداری، شرکت کارل زایس ینا و کارخانه اسپکترا پرسیژن سوئد، به مدیریت آقای مهندس پرویز یرمیان، به عنوان کاردان فنی استخدام و شروع به فعالیت نمودم. با مرور زمان و با توجه به علاقه شخصی نسبت به کارهای فنی، پیگیر یادگیری و آموزش و تعمیر سیستم های نقشه برداری شدم و از محضر استادانی همچون آقای مهندس خلقی، مهندس اشتری مهندس عظیمی بهره برده و شروع به فعالیت در زمینه تعمیر و نگهداری انواع ترازیاب ها و زاویه یاب ها و فاصله یاب های موجود نمودم.

پس از گذشت چندسال فعالیت و کسب تجربه در این زمینه، با ورود اولین توتال استیشن ها و جی پی اس ها در سطح گسترده در این رشته و با توجه به نیاز تعمیر و سرویس، شروع به گذراندن یک دوره آموزشی، و یادگیری چگونگی کارکرد و تعمیر آنها نمودم و فعالیت خود را در زمینه فروش و تعمیر ادامه دادم.

در سال ۱۳۸۵ با توجه به چالش بر سر برنامه هسته ای ایران و شروع تحریم ها و شرایط بد اقتصادی، آقای مهندس یرمیان تصمیم به ترک کشور کرده و مدیریت این شرکت را به بنده واگذار نمودند.

در آن سال ها بخاطر تحریم ها، چون مستقیما نمیتوانستیم از نمایندگی های موجود لوازم و دستگاهای مورد نیاز را تهیه کنیم، با کمک آقای مهندس شروع به کار با یک شرکت اماراتی کرده و با تهیه و فروش لوازم سعی در ادامه دادن مسیر نمودیم.

تا اینکه در سال ۱۳۹۱ با شرکت ژئوماتیک گستر و مهندس سامانی آشنا شده و با توجه به شرایط موجود و صحبت های قبلی، شراکت خود را به عنوان مدیر تعمیرگاه و جزیی از سهامداران شروع نمودم.