تراشه تریمبل
تراشه تریمبل

سيستم گيرنده يكپارچه ، با قدرت ، دقت و كارآيي بي نظيري در مجموعه اي واحد است.

مجهز به تكنولوژي پيشرفته R-Track جهت رديابي سريع و دقيق ماهواره ها

كيفيت بسيار بالا در كاربري هاي RTK

یک گیرنده ی ۷۲ کاناله است که قابلیت دریافت امواج L1 , L2 , L2C , L5   و سیگنال های GLONASS   را داراست.

همچنين اين گيرنده جهت دريافت شبكه هاي جديد ماهواره اي نظير سيستم گاليله به طور كامل هماهنگ بوده و توانائي دريافت اطلاعات به روز ماهواره هاي جديد سيستم گاليله كه هرساله به مدار اضافه مي شوند را داراست. جهت پشتيباني اين امر نسل جديد R8 GNSS تريمبل از هم اكنون قابليت دريافت ماهواره هاي آزمايشي GIOVE-A و GIOVE-B كه براي ارزيابي سيگنال و مقاصد آزمايشي ارسال شده را داراست.
طراحي سيستمي بسيارقابل انعطاف

قابلیت پس پردازش ، بیس به تنهایی ، رور به تنهایی ، و بیس و رور
گيرنده R8 شامل يك راديو مودم داخلي از نوع TX/RX كه در بسياري ازكارهاي اجرائي قدرت راديو مودم آن كافي بوده و نيازي به برپائي راديو مودم خارجي در گيرنده مرجع (Base ) را حذف مي كند همچنين اين راديو مودم قابليت جابه جايي گيرنده Base و Rover را در هر جايي كه كاربر احساس كند به راحتي داراست.

هنگامي كه R8 را به عنوان يك ايستگاه مرجع استفاده مي كنيد با استفاده از شبكه   NTRIP caster دسترسي كاربر به دريافت تصحيحات از طريق اينترنت با يك مودم GPRS امكانپذير خواهد بود.
با استفاده از نرم Access  تريمبل كاربر در صحرا مي تواند علاوه بر دقت و سرعت دركار با گيرنده R8 GNSS انعطاف و تعامل بالائي با پرسنل در سايت دفتري داشته باشد. نرم افزار Access تريمبل گروه هاي كاري دفتري و زميني را به يكديگر نزديك تر كرده و موجب مي شود تا داده ها در محيطي امن در Web با يكديگر تبادل شده و باهم تقسيم گردد.

ویژگی ها

طراحي سيستمي بسيار قابل انعطاف براي همه گونه كاركرد نقشه برداري

قابليت دسترسي به گيرنده از راه دور جهت برداشت اطلاعات و يا پيكربندي دستگاه

مجهز به چيپ الكترونيكي جديد تريمبل ن كه موجب دقت بسيار بالاي گيرنده در برداشت هاي استاتيك

پروتكل جديد CMRx تريمبل حداكثر فشرده شدن اطلاعات مربوط به ارسال تصحيحات را در باند فركانسي ارتباطي انجام داده و موجب مي گردد كه تمام تصحيحات سيگنالهايي كه در گيرنده مرجع (Base) در منظر هستند كاملا در گيرنده سيار (Rovers) نيز دريافت گردند.

شرکت ژئوماتیک گستر در بخش فروش و خدمات تجهیزات نقشه برداری با نام تجاری ژئوگستر مفتخر است آخرین و پیشرفته ترین تکنولوژی های روز دنیا در زمینه تجهیزات نقشه برداری شامل : اسکنر – پهباد – توتال استیشن- ترازیاب های دقیق – جی پی اس ایستگاهی – جی پی اس های دستی  و  لوازم جانبی نقشه برداری همچون : متر لیزری ، سه پایه نقشه برداری ، ترابراک و فلانژ و انواع کابل و باتری و شارژر در برندهای معتبر دنیا مانند : تریمبل – لایکا- تاپکن – سوکیا در اختیار علاقه مندان به تجهیزات نقشه برداری ارائه می دهد.