توتال استیشن تریمبل سری S6

كارائی همه جانبه در تكنولوژی موتورایز، اتوماتیك و روبوتیك

توتال استيشن تريمبل S6 DR PLUS با استفاده از تكنولوژی رانش مغناطیس سرعت منحصر به فردی درانواع مدل های موتورایز تا روبوتیك دارند.
با یك مجموعه ویژگی های منحصر به فرد  S6 در یك كلمه برای سرعت بالای نقشه برداری طراحی گردیده است

تكنولوژی رانش مغناطیسی  MagDrive
توتال استيشن تريمبل S6 DR PLUS با موتورهای بی صدا و نرم مغناطیسی سرعت و دقت بی نظیری را ارائه می دهد.

ویژگیهای منحصر بفرد S6
•    توتال استيشن تريمبل S6 DR PLUS دو برابر مسافت برد بدون منشورها قدرت دارد و با این طولیاب جدید شما می توانید حتی تا ۹۰۰ متر را بدون منشور اندازه گیری كنید.
•    تكنولوژی Surepoint در  دستگاه به طور خودكار خود را در برابر هر گونه حركات لغزشی ناشی از فشار باد، لغزش سه پایه و شرایط آب و هوایی متغییر مجدداٌ تنظیم می نماید. بنابراین تار رتیكول نشانه رفته به هدف در این گونه موارد ثابت بوده و لرزشی نخواهد داشت.
از سال ۲۰۱۱  توتال استیشن های دقیق S6 یک ثانیه تریمبل، فقط در سری S8 و S9 با آپشن ها و تکنولوژی های به روز تر تولید می گردد.

دقت زاویه ای

3 و ۵ ثانیه

اندازه گیری فاصله

اندازه گیری استاندارد: ( ۲mm+2ppm )

Tracking : ( 5mm+2ppm )

Reflex tape

اندازه گیری استاندارد: ( ۳mm+2ppm )

Tracking : ( 5mm+2ppm )

Direct reflex mode:

اندازه گیری استاندارد: ( ۳mm+2ppm )

Tracking : ( 10mm+2ppm )

اقلام همراه

دو عدد باتری هوشمند

منشور ۳۶۰ درجه

کابل تخلیه اطلاعات

شارژر به همراه آدابپتور

کیف

براکت نگهداره کنترلر روی ژالن

ژالن کربنی

شرکت ژئوماتیک گستر در بخش فروش و خدمات تجهیزات نقشه برداری با نام تجاری ژئوگستر مفتخر است آخرین و پیشرفته ترین تکنولوژی های روز دنیا در زمینه تجهیزات نقشه برداری شامل : اسکنر – پهباد – توتال استیشن- ترازیاب های دقیق – جی پی اس ایستگاهی – جی پی اس های دستی  و  لوازم جانبی نقشه برداری همچون : متر لیزری ، سه پایه نقشه برداری ، ترابراک و فلانژ و انواع کابل و باتری و شارژر در برندهای معتبر دنیا مانند : تریمبل – لایکا- تاپکن – سوکیا در اختیار علاقه مندان به تجهیزات نقشه برداری ارائه می دهد.