راهکاری فوق العاده برای تصویر برداری یا به عبارتی فوتو گرامتری . این دستگاه با توجه به پوشش ۳۶۰ درجه محیط اطراف خود اطلاعات لازم از تمام محیط برای اندازه گیری را برداشت می کند.

چه به صورت تنها و چه ترکیب آن با جی پی اس یا توتال استیشن  و با نرم افزار  Trimble Access برای کار با کنترلر و جمع آوری اطلاعات و Trimble business center برای پردازش داده، اطلاعات کافی و بی نقصی برای نقشه برداری تهیه می شود.

سرعت فوق العاده:

راهکار تریمبل برای برداشت تصویر فوق العاده فقط با یک کلیک تصویر ۶۰ مگاپیکسلی به کمک ۱۲ دوربین تصویری کامل برای کار فوتوگرامتری تهیه می کند.

با این کار انبوهی ازعوارض به جای چندین ساعت برداشت با توتال استیشن و جی پی اس فقط با یک کلیک در کمتر از ۱ دقیقه برداشت میشود که ایده آل برای کار نقشه برداری و  GIS می باشد.

تهیه ابر نقطه :

بوسیله نرم افزار Trimble Business Center   عکس¬ها را تبدیل به ابر نقطه می شود، لذا برای محاسبه حجم و اندازه گیری خطوط و مدل سازی مناسب می باشد.

این تکنولوژی (Trimble V10) سیستمی دقیق و کامل با سرعت بالا برای نقشه برداری می باشد. از ویژگی های فیزیکی آن دستگاه می توان به وزن ۹۰۰ گرمی آن اشاره کرد که کار با آن را بسیار راحت کرده است . همچنین این دستگاه مجهز به ۲ پورت USB  برای فلش و اتصال به کنترلر می باشد .

این دستگاه مجهز به انواع سنسورهای داخلی مانند تراز الکترونیکی برای تعیین موقعیت بهتر عکس ها می باشد .این دستگاه قابلیت برداشت ۷۰۰ عکس پاناروما با باتری های کامل خود  را دارد.

قابلیت اتصال به کنترلر های TSC3 و Trimble Tablet Rugged PC

دقت موقعیت یابی

مسطحاتی : ۱۰ میلی متر

ارتفاعی : ۷ میلی متر

سخت افزار

فیزیکی
قطر : ۱۱۳ میلی متر (۴٫۴۵ اینچ)
ارتفاع : ۱۲۴ میلیمتر (۴٫۸۸ در)
وزن: ۹۰۰ گرم (۱٫۹۸ پوند)
باتری : ۱۸۲ گرم (.۴۰ پوند)
ژالون با محفظه باتری: ۱٫۲۹ کیلوگرم (۲٫۸۵ پوند)

 

محیطی
درجه حرارت عملیاتی: از ۲۰- تا ۵۰ درجه سانتیگراد
رطوبت : ۱۰۰٪
حفاظت از گرد و غبار و آب: IP54

دوربین

پانوراما
دوربین های پایین
تعداد دوربین ها : ۷
میدان دید: ۵۷٫۵ درجه (افقی) و ۴۳ درجه (عمودی)
دوربین های بالا
تعداد دوربین ها: ۵
میدان دید : ۴۳ درجه (افقی) و ۵۷٫۵ درجه (عمودی)
نوع لنز : f-theta
فیلتر مسدود کردن مادون قرمز : دارد
فاصله کانونی: ۶٫۳۳ میلی متر (۰٫۱۴ اینچ)
اعوجاج نوری، جهت گیری داخلی و خارجی: دارد
کالیبراسیون سنسورها با توجه به دوربین: دارد
باتری های هوشمند دوگانه

شرکت ژئوماتیک گستر در بخش فروش و خدمات تجهیزات نقشه برداری با نام تجاری ژئوگستر مفتخر است آخرین و پیشرفته ترین تکنولوژی های روز دنیا در زمینه تجهیزات نقشه برداری شامل : اسکنر – پهباد – توتال استیشن- ترازیاب های دقیق – جی پی اس ایستگاهی – جی پی اس های دستی  و  لوازم جانبی نقشه برداری همچون : متر لیزری ، سه پایه نقشه برداری ، ترابراک و فلانژ و انواع کابل و باتری و شارژر در برندهای معتبر دنیا مانند : تریمبل – لایکا- تاپکن – سوکیا در اختیار علاقه مندان به تجهیزات نقشه برداری ارائه می دهد.