لوازم جانبی
لوازم دست دوم

شما می توانید نرم افزار های مورد نیاز خود را از سایت ما دانلود کنید

خدمات نقشه برداری

پهپاد

با توجه به مشکلات جابجایی و هزینه های بالای پرواز با هواپیما در امور فتوگرامتری، این وسیله چندسالی است که مورد توجه بسیاری از کاربران قرار گرفته است. اما متاسفانه نداشتن استانداردهای لازم پرنده در هنگام پرواز و همچنین متریک نبودن دوربین های مورد استفاده و رعایت استاندارد های لازم جهت تکثیر نقاط کنترل زمینی، باعث شده برخی از کارفرمایان از تهیه نقشه هوایی مایوس شوند.در حالی که برای برداشت دنیای مطالعاتی سریع ترین وسیله نقشه برداری می باشد.

اسکنر

همانطور که از اسم این وسیله ارزشمند پیداست این دستگاه قابلیت برداشت سطوح و عوارض را به صورت ابر نقطه دارا میباشد، پیش بینی می گردد با قوی تر شدن کامپیوترها در خواندن حجم بالای نقاط، این دستگاه به لحاظ اینکه عاری از هرگونه خطای انسانی در برداشت نقاط می باشد، بیشتر مورد توجه شرکت های نقشه برداری قرار گیرد.

GPS

وسیله ای پرکاربرد در تمامی امور نقشه برداری زمینی می باشد، سرعت و دقت بالای این وسیله، و با توجه به اینکه تمام نقاط به روش نسبی از یک ایستگاه برداشت شده شده اند، باعث شده شرکت ها در تهیه آن کوشا باشند.

امروزه با تکثیر سامانه های مخابراتی و همچنین زیاد شدن سرعت اینترنت، مشکلات استفاده از رادیو در این وسیله با ارزش را کمتر کرده، اما با توجه به اینکه معمولا نقشه برداری در مناطق دور از دسترس صورت میگیرد،لذا هنوز شرکت ها خواهان فراهم کردن این وسیله بصورت base و rover می باشند.

درباره ما

شرکت مهندسی مشاور ژئوماتیک گستر طی چند سال فعالیت در راستای ارائه خدمات مهندسی و فروش تجهیزات نقشه برداری توفیق این را داشته تا ضمن نوآوری در انجام پروژه ها و فروش تجهیزات، رضایت‌مندی کار‌ فرمایان و خریداران داخل و خارج کشور را نیز جلب نماید. این شرکت با تمرکز بر ماموریت سازمانی خود، متكی بر مدیریت كارآمد، كاركنان متخصص و ورزیده و قابلیت سازماندهی موثر متعهد است با استفاده از فناوریهای روزآمد و دستگاه های پیشرفته دنیا و خلاقیت سرمایه های انسانی ضمن توجه به تعهدات خود نسبت به کارفرمایان، در گسترش كمی و ارتقای كیفی خدمات خود در درون و برون از مرزهای كشور بكوشد.

.

ارتقای مداوم سطح کیفی در ارایه خدمات مهندسی

بهره گیری از متخصصین تراز اول و تکنولوژی های پیشرفته با هدف ارایه خدمات با کیفیت و به موقع و دقیق

بهبود و توسعه مستمر دامنه فعالیت و ارایه خدمات مهندسی نوین

.

۱/ خدمات نقشه برداری

شرکت ژئوماتیک گستر همچنین با انجام امور نقشه برداری سعی در بالا بردن کیفیت، آموزش تجهیزات نقشه برداری و کمک به کلیه شرکت های مربوطه جهت تسریع و بهینه انجام نمودن پروژه های آنها را دارد.

۲/  خدمات فروش

این تجهیزات شامل انواع لیزراسکنرها ،گیرنده های حرفه ایGPS ،انواع توتال استیشن ها ،لیزرهای ساختمانی ،ترازیاب های مکانیکی و دیجیتالی و لوازم جانبی نقشه برداری می باشد. ویژگی مشترک تمامی این محصولات سادگی در استفاده ، کیفیت بالا، دقت بالا و راندمان بالا و قیمت مناسب می باشد. شرکت ژئوماتیک گستر محصولات کمپانی های مشهور Trimble , Leica , Nikon , Topcon , Geodimeter  را در زمینه های آخرین فناوری های اندازه گیری معرفی می نماید.

آدرس :
اآدرس: تهران، بزرگراه ستاری، بالاتر از پیامبر غربی، نبش انصاری، پلاک ۸۸، واحد ۸

تلفن: ۴۴۹۵۶۰۵۸-۴۴۹۵۶۸۶۴-۴۴۹۵۶۸۶۵

ارسال