sx10

sx10

انقلابی در نقشه برداری

توتال استیشن اسکنر SX10 انقلابی در تجهیزات نقشه برداری با ارائه راه کارهای نوآورانه برای مهندسان به پا کرده است. Trimble SX10 روش کاری شما را تغییر خواهد داد. این ابزار جدید و همه جانبه قادر به جمع آوری هر گونه ترکیبی از داده های اسکن ۳D با وضوح بالا، بهبود تصویربرداری Trimble VISION  و داده های ایستگاه با دقت بالا است که به شما اجازه می دهد دقیقا همان چیزی را که نیاز دارید را به تصویر بکشید، و در وقت و هزینه صرفه جویی کنید.

SX10 قابلیت برداشت های بسیار دقیق توتال استیشن ها و برداشت مدل سه بعدی سریع اسکنر ها را بصورت همزمان در یک دستگاه دارد و کارایی بالاتری را نسبت ب قبل ارائه میدهد.

این دستگاه طوری طراحی شده که با استفاده از تکنولوژی های  MagDrive™  سطح دقت و اطمینان را در برداشت های زمینی بالا می برد.

ترکیب این دستگاه با فن آوری های جدید مانند Autolock پیشرفته، اجازه می دهد تا SX10 برای حداکثر دقت، کارایی و جزئیات را ارائه دهد. ادغام کامل SX10 با نرم افزار Trimble Access ™ و trimble business center، مهندسان را قادر می سازد تا کارها را سریع تر به پایان برسانند.

اسکن ۳D

Trimble SX10  داده های اسکن ۳D را با سرعت ۲۶۶۰۰ نقطه در ثانیه با دقت بالا در محدوده اندازه گیری حدود ۶۰۰ متر انجام می دهد.

با Trimble SX10، داده های ابر نقطه برداشت می شود و سپس به طور خودکار ثبت می شود.

دید بهتر از همیشه

فناوری Trimble VISION روی Trimble SX10 به شما قدرت بیشتری میدهد تا هر زمان که خواستید منطقه مورد نظر خود را با تصاویر ویدئویی زنده نقشه برداری کنید و همچنین انواع مختلفی از تصاویر ارائه شده را ایجاد کنید.

با استفاده از نرم افزار Trimble Business Center می توانید داده های خود را پردازش نمایید . بهبود مدیریت ابر نقاط، استخراج خودکار و قابلیت پشتیبانی از خروجی های نرم افزار های CAD و GIS را دارد که  می توانید حتی سخت ترین درخواست های مشتری را نیز برآورده سازید.

دقت بی نظیر، عملکرد بی نظیر.

توتال استیشن اسکنر Trimble SX10 یک استاندارد جدید را برای دقت، قابلیت و عملکرد تعیین می کند. چه شما در حال انجام یک کار معمولی و یا مطالعه و بررسی چالش برانگیز ترین پروژه تان هستید، SX10 به شما این اطمینان را میدهد که آن را تمام و کامل و به بهترین شکل انجام دهید.

ویژگی های کلیدی:

  1. ترکیب نقشه برداری، تصویربرداری و اسکن کردن با سرعت بالا ۳D و تحولی در ابزار نقشه برداری
  2. دارای قابلیت های اندازه گیری با دقت بالا توتال استیشن ها و اسکن سریع با سرعت بالا اسکنرها
  3. سرعت اسکن تا ۲۶،۶۰۰ هرتز در محدوده تا حدود ۶۰۰ متر
  4. توسعه تکنولوژی Trimble VISION اجازه می دهد تا تصاویر سریع و آسان با وضوح بالا برداشت شود
  5. پشتیبانی کامل با Trimble Access و نرم افزار Trimble Business Center

ویژگی های کلیدی

1. ترکیب نقشه برداری، تصویربرداری و اسکن کردن با سرعت بالا ۳D و تحولی در ابزار نقشه برداری

۲٫ دارای قابلیت های اندازه گیری با دقت بالا توتال استیشن ها و اسکن سریع با سرعت بالا اسکنرها

۳٫ سرعت اسکن تا ۲۶،۶۰۰ هرتز در محدوده تا حدود ۶۰۰ متر

۴٫ توسعه تکنولوژی Trimble VISION اجازه می دهد تا تصاویر سریع و آسان با وضوح بالا برداشت شود

۵٫ پشتیبانی کامل با Trimble Access و نرم افزار Trimble Business Center

شرکت ژئوماتیک گستر در بخش فروش و خدمات تجهیزات نقشه برداری با نام تجاری ژئوگستر مفتخر است آخرین و پیشرفته ترین تکنولوژی های روز دنیا در زمینه تجهیزات نقشه برداری شامل : اسکنر – پهباد – توتال استیشن- ترازیاب های دقیق – جی پی اس ایستگاهی – جی پی اس های دستی  و  لوازم جانبی نقشه برداری همچون : متر لیزری ، سه پایه نقشه برداری ، ترابراک و فلانژ و انواع کابل و باتری و شارژر در برندهای معتبر دنیا مانند : تریمبل – لایکا- تاپکن – سوکیا در اختیار علاقه مندان به تجهیزات نقشه برداری ارائه می دهد.